Wraz z licznymi ekspertami z dziedziny ochrony środowiska tworzymy stabilny zespół, wierzymy, ze rozwój jest jedyną słuszną drogą do sukcesu i sami nią podążamy.

MK-expert zapewnia przedsiębiorstwom stabilny outsourcing, specjalizując się w zakresie dopełniania formalności związanych z BDO, wdrożeń i zintegrowanych rozwiązań na najwyższym poziomie w oparciu o własne know-how oraz w oparciu o współpracę z przedsiębiorstwami zróżnicowanych branż na terenie całego kraju.

Usługi realizujemy online, ale jesteśmy zawsze blisko Ciebie !

Twoja firma jest z dala od naszego biura? To nie problem. Naszym najlepszym produktem w ofercie jest OBSŁUGA KLIENTA ! Jesteśmy bardzo dumni z tego, że wypracowaliśmy z naszymi Klientami ścieżkę współpracy na odległość, która jest prosta, a podążanie nią jest efektywne i przyjemne.

o mnie

Twój ekspert ds. bdo

Nazywam się Marta Kulas, jestem ekspertem ds. BDO

Jestem założycielką firmy MK-expert, świadczącej usługi z zakresu BDO na terenie całej Polski. Ekspertka związana z BDO od pierwszego dnia uruchomienia systemu.

  • Autorka licznych artykułów związanych z BDO.
  • Coach – prowadzę indywidualne szkolenia z zakresu BDO.
  • Uczestnika Ogólnopolskich konferencji związanych z sektorem gospodarki odpadami, opakowaniami i produktami.

Autorka licznych interpretacji zapisów ustaw obejmujących BDO.

Autorka kursów z zakresu ewidencjonowania i sprawozdawczości w BDO.

Posiadam kwalifikacje zawodowe  w zakresie odnawialnych źródeł energii .  6-letnie doświadczenie w gospodarce odpadami metodą recyklingu w celu wytwarzania energii odnawialnej. Osobiście nadzorowałam i uczestniczyłam w tysiącach procesów przekazania i przejęcia odpadów. Bazując na wieloletnim doświadczeniu w gospodarce odpadami, dostarczam kompleksowe i innowacyjne rozwiązania obsługi systemu BDO.