Outsourcing BDO

MK-expert działa na terenie całego kraju. Zapewnia stałą współpracę, bazując na wieloletnim doświadczeniu w branży odpadowej. MK-expert dostarcza kompleksowe i innowacyjne rozwiązania obsługi systemu BDO, gwarantując przedsiębiorcom stabilny outsourcing.

Wychodząc naprzeciw rosnącej ilości obowiązków ewidencyjnych i sprawozdawczych związanych z ochroną środowiska, założyłam firmę MK-expert by wspierać przedsiębiorców w wywiązywaniu się z ich obowiązków nałożonych nieustannie zmieniającymi się przepisami prawa.

 

Korzyści

  • Plan dopasowany do twoich potrzeb

Do każdego klienta podchodzę indywidualnie. Usługa oraz jej wycena jest dopasowywana do potrzeb firmy. Elastyczne warunki świadczenia usług.

 

  • Terminowość

To najważniejszy aspekt. To ja monitoruję jakie sprawozdania trzeba złożyć i w jakim terminie żebyś TY mógł/mogła spać spokojnie.

 

  • Oszczędność czasu

Szereg obowiązków nałożonych na przedsiębiorców przez kilka ustaw wymaga ciągłego zaangażowania i dokształcania się. Twój czas jest ważny dla kluczowych obowiązków Twojego biznesu.

 

  • Zwiększenie wydajności

Kadra pracownicza nieobciążona obowiązkami z zakresu BDO będzie z większą wydajnością realizować cele, do których została zatrudniona.

 

  • Oszczędność pieniędzy

Terminowość i znajomość przepisów pomaga uniknąć dodatkowych kosztów oraz umożliwia skorzystanie z pomocy de minimis. Unikniesz zaangażowania dodatkowych środków związanych z kosztami zatrudnienia docelowo osoby do obsługi systemu BDO oraz szkolenia kadry pracowniczej.

 

  • 100 % zgodności z aktualnymi przepisami

Stabilny outsourcing ze 100 % zgodnością ze stale zmieniającymi się przepisami.

 

  • Zabezpieczenie

Zabezpieczysz prowadzenie działalności przed potencjalnymi karami administracyjnymi sięgającymi nawet 1 mln. zł.

 

  • Dostęp do specjalistycznej wiedzy

Dostęp do wszystkich informacji o zmieniających się zapisach w ustawie i Twoich obowiązków wynikających z tych zapisów na każdym etapie współpracy.

 

  • Gwarancja poufności bezpieczeństwa danych

Dane ewidencyjne i sprawozdawcze przechowywane:

– w wersji cyfrowej na indywidualnym nośniku pamięci przypisanym do Twojej firmy

– w wersji papierowej przez okres minimum 5 lat.

Wszelkie dane Twojej firmy wykorzystywane będą wyłącznie w celach niezbędnych do realizacji usług świadczonych przez MK-expert.

 

Otrzymujesz indywidualną ofertę na całoroczną obsługę w zakresie BDO.

Do Ciebie należy podjęcie decyzji o dalszej współpracy i wybór na jakich zasadach.